VIBRA FIT

Biomechanická stimulácia svalov

Aj 10 minutový tréning postačí k úspechu

VIBRAFIT

rýchly, efektívny, pre každého

Aj vy sa sťažujete na…

celulitu
nadváhu
zadržiavanie vody v tele
koordináciu pohybu a poruchy rovnováhy
kŕčové žily
ochabnuté väzivo
poruchy látkovej výmeny
nedokrvenie, poruchy prekrvenia
bolesti chrbta
bolesti v kĺboch
poškodenie platničiek
znecitlivenie
zoslabené svalstvo
napätie vo svaloch
svalovú atrofiu
sklerózu multiplex
zníženú kontrakciu svalov
nedostastočnú kondíciu
osteoporózu

 

VIBRAFIT dosiahnuté efekty…

spevnenie ochabnutého tkaniva
vybudovanie svalovej sily
vybudovanie svalovej výdrže
odbúranie celulity (cca. o 30%)
zvýšenie cirkulácie krvy
lymfodrenáž
zvýšenie pevnosti kostí
detoxikácia tkaniva
zvýšené spalovanie tuku
vyššia pohyblivosť
stíšenie bolesti
uvoľnenie rastových deformít
enormná úspora času
strečingový efekt
vysoká flexibilita
nárast kondície
zlepšenie metabolizmu a látkovej výmeny
uvoľnenie napätia vo svaloch

 

Princíp prístroja VIBRAFIT a ako to funguje

Vibrafit predstavuje formu vibračného stimulačného tréningu ako celotelové cvičenie vhodné pre všetky vekové kategórie. Individuálny tréningový program umožňuje zostaviť pre každého osobitný cvičiaci program s optimálnym nastavením s ohľadom či je niekto mladý alebo starý; chorý, alebo zdravý; netrénovaný alebo výkonový športovec.

Pri biomechanickej svalovej stimulácii sú jemné mechanické vibrácie prenášané celým telom. Týmto účinkom pôsobí telesná hmotnosť na telo energeticky niekoľkonásobne. Je možné precvičovať súčasne nohy, brucho, zadok, ramená a hornú časť tela a to rovnomerne a v každej pozícii (v stoji, ležmo, sediac, klačiac…)

Prepracovný systém programovateľných čipových kariet umožňuje individuálne i skupinové cvičenia. Už 10 minút postačuje na dokonalé precvičenie celého tela. Svaly a tkanivo pracujú spoločne v rýchlom tempe kontrakcie a uvoľnenia. Prostredníctvom vysokej biomechanickej svalovej stimulácie a súčasného zapojenia takmer všetkých svalových skupín dosiahnete počas 10 – 15 minút rovnaký trénigový efekt ako pri bežnom jeden a pol hodinovom tréningu!

Fitness

Cvičenie prostredníctvom prístroja VIBRAFIT je ideálny pre ženy a mužov s nedostatkom času a veľa stresu. VIBRAFIT je optimálne rišenie šetriace čas i pre netrénovaných jedincov, zdatných športovcov ako aj pre osoby s problematickými zónami, alebo nadváhou pre každú vekovú skupinu.

VIBRAFIT zintenzívňuje fitness tréning, prináša jeho obmenu a vytvára radosť z čvičenia.

Vibračná podstata umožňuje efektívny celotelový tréning, ale taktiež aj potréningový relax s masážnym efektom. Cvičenie s prístrojom VIBRAFIT je možné prevádzať indoviduálne, alebo formou skupinového tréningu podľa ľubovolnej zostavy, chuti a času cvičenia.

Wellness

Pasívny celotelový tréning a zotavujúca masáž pôsobí uvoľňujúco na celé telo a dušu. Príjemná masáž prostrednítvom prístroja VIBRAFIT odstraňuje rôzne blokácie, zabezpečuje a zlepšuje mobilitu v rôznych úrovniach tkaniva. VIBRAFIT stimuluje spaľovanie tukového tkaniva a tým dodatočne zlepšuje vzhľad pokožky a podporuje redukciu celulity až o 30%.

Šport

Výkonový športovci využívaju VIBRAFIT ako formu silového tréningu. Rozvoj sily a kĺby sú stimulované prostredníctvom špeciálneho tréningu. Pri tréningu s prístrojom VIBRAFIT sa zapája do činnosti takmer 100% svalovej hmoty vo všetkých trénovaných svalových skupinách. To podporuje nárast maximálnej svalovej sily, švihu a výdrž. VIBRAFIT slúži okrem toho aj pre rehabilitačné účely a cviky po rôznych zraneniach a ako prostriedok pre strečing a uvoľňujúcu masáž.

Medicínske ošetrenie

Biomechanická stimulácia svalov je často využívaná tiež v medicínskej oblasti. Ošetrenie s prístrojom VIBRAFIT slúži k celkovému posilneniu svalovej hmoty, zlepšeniu mobility, zvýšeniu prekrvenia, k podpore prúdenia lymfy, znižovaniu a odstraňovaniu napätia a bolestí v problematických miestach. VIBRAFIT je čoraz s väčším úspechom nasadzovaný v rehabilitácii (napr. po operáciách). Zvlášť je doporučený pri liečbe osteoporózy, kde dochádza k posilneniu minerálnej zložky kostí a k ich spevňovaniu. Výsledky sú doložené štúdiami.

VIBRAFIT 

BIOMECHANICKÁ STIMULÁCIA SVALOV

Tréningový poukaz

Skúšobné cvičenia prístrojom VIBRAFIT je poskytnuté iba oprávneným držiteľom tohto poukazu označeného našou pečiatkou. Platí iba pre jednu osobu. Poukaz sa neprepláca.

home3

Cenník

VIBRA FIT 10 minút   1,00 €
VIBRA FIT Permanentka 100 minút   10,00 €

Kde nás nájdete

A-Línia
Hasičská 29, Šurany, 2. poschodie


Zväčšiť mapu

Kontakty

Tel.: 0918 164 996
E-mail: info@a-linia.sk

Otváracie hodiny

Po: 10:00 - 19:00
Ut: 10:00 - 19:00
St: 10:00 - 19:00
Št: 10:00 - 19:00
Pi: 10:00 - 19:00
So: 10:00 - 19:00
Ne: 10:00 - 19:00

V prípade, že Vám naša otváracia doba nevyhovuje. Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si iný termín.

A-Línia na Facebook-u